Býráðslimir

  • Heðin Zachariasen
    Borgarstjóri
    hedin@sunda.fo
    (+298) 667272

  • Jacoba Kruse
    Býráðslimur
    jacoba@sunda.fo
    (+298) 254878

  • Elias Hammer
    Býráðslimur og formaður í Teknisku nevnd
    elias@sunda.fo
    (+298) 286199

  • Magnus Pauli Dahl-Olsen
    Býráðslimur
    magnuspauli@sunda.fo
    (+298) 592871

  • Thordis Dahl Hansen
    Varaborgarstjóri

    Forkvinna í Trivnaðarnevnd

    thordis@sunda.fo
    (+298) 228129

  • Trygvi Kallsoy
    Býráðslimur
    trygvi@sunda.fo
    (+298) 213839

  • Hansina Jensen
    Býráðslimur
    hansina@sunda.fo
    (+298) 213364

  • Pól Niklái Torkildshøj
    Býráðslimur
    polniklai@sunda.fo
    (+298) 722775

  • Jóhan Heiðrikur Mouritsen
    Býráðslimur
    johan@sunda.fo
    (+298) 516154

  • Kári Matthíasson
    Býráðslimur
    kari@sunda.fo
    (+298) 222832

  • Vinjard Dam
    Býráðslimur
    vinjard@sunda.fo
    (+298) 230304

Sig tína hugsan

Situr tú inni við einum góðum hugskoti, ynski ella viðmerking. Skriva okkum eini boð her.

captcharefresh

Sunda kommuna

Oyrarbakkavegur 3
Postrúm 10
FO-400 Oyrarbakki

Tel.: (+298) 66 72 71
Fax: (+298) 40 72 70
sunda@sunda.fo

Skrivstova okkara er opin soleiðis:

Mánadag-fríggjadag: 9.00 til 16.00
Mikudag: 10.00 til 16.00